CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Restaurace

Podnikněte kulinářskou pouť za slovenskými specialitami. Slovenská kuchyň je známa moukou, bramborami, vepřovým masem, zelím a mléčnými produkty. Přesto je slovenská gastronomie různorodá, jelikož prezentuje kulinářskou rozmanitost v srdci Evropy.

Regionální jídla jsou pestrá jako krajina samotná. Na jihu Slovenska si můžete povšimnou silný vliv maďarské kuchyně ale také speciality z nabídky ryb v dunajských vodách. Nachází se zde mnoho vinařských oblastí. Severní část se kvůli drsnějším klimatickým podmínkám více orientuje na bramborová jídla a mléčné produkty. Slovenské lesy poskytují různé druhy hub a lesního ovoce, svou dlouholetou tradici má i včelařství.

Co pro Japonce znamená sushi, nebo pro Italy pizza, to znamenají pro Slováky halušky.

Nejlepší bryndzové halušky najdete v tzv. kolibách po celém Slovensku. Navštivte například Slovenskou kolibu, přímo v srdci střediska Jasná. Pokud toužíte ochutnat spíše světová jídla Le Griffon v Piešťanech nebo Fou Zoo v Bratislavě nabízejí zajímavá a chutná jídla.

Televizní věž Kamzík

V Krajince se určitě zastavte cestou ze Slovenska. Najdete ji u hlavní silnice kousek za Rožumberkem.

Fou Zou

Nejvýznamnější

Vybrané ubytování

RÁJ ZDRAVÍ foto Novinka

RÁJ ZDRAVÍ

Bratislava

RÁJ zdraví je nové moderní zařízení ajurvédské medicíny, jediné svého druhu na Slovensku. Poskytuje komplexní služby zaměřené na indiv...

1 noc od 3 660 Kč

 

CITY HOTEL PERUGIA foto

CITY HOTEL PERUGIA

Bratislava

CITY HOTEL PERUGIA je nově zrekonstruovaný hotel, který leží přímo v centru Bratislavy, v městské části Staré Město, přímo na Zelené ul...

1 noc od 1 110 Kč

 
 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů