CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Lyžařské středisko Homôlka

(Lyžařský areál v oblasti Západní Slovensko)

Lyžařské středisko vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi.

Lyžařské středisko Homôlka

Lyžařské středisko Homôlka se nachází v rekreační oblasti Homôlka – známém centru zimní i letní turistiky. Leží na rozmezí chráněné krajinné oblasti Strážovských vrchů a Bílých Karpat, nedaleko rázovité obce Valašská Bělá. Ve středisku se nacházejí dvě středně náročné sjezdovky, které jsou obsluhovány třemi vleky Tatrapoma. Přímo u vleku se nachází i půjčovna lyží.

Nejvyšším vrcholem Strážovských vrchů je Strážov, jehož nejvyšší bod dosahuje výšky 1211 metrů nad mořem. Lyžařská sezóna v tomto středisku začíná kolem 26. prosince a trvá do března. Celková délka sjezdovek je 800 metrů a celková délka běžeckých tratí je 5 kilometrů. Nižší výška dostupných svahů způsobuje, že sjezdovky jsou způsobilé k lyžování po kratší dobu než jiná lyžařská střediska. Sjezdovky v Ski Valaská Belá/Homôlka patří mezi méně náročné a jsou tak ideální pro děti a méně zdatné lyžaře. Děti mohou ve středisku využít dětský vlek či vynikající lyžařskou školku.

Ubytování

PENZION JAVORINA foto

PENZION JAVORINA

Čičmany  (12 km)

Penzion je nově zrekonstruovaný lidový srubový dům, který se nachází v jedné z top lokalit Slovenska - obec Čičmany.

1 noc od 1 110 Kč

 

KÚPELE BOJNICE foto

KÚPELE BOJNICE

Bojnice  (18 km)

Kúpele Bojnice v srdci Slovenska jsou poklidným místem, které svojí polohou, klimatem a složením termálních vod vytvářejí ideální podmí...

1 noc od 2 110 Kč

 
 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů