CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Koupaliště Zelená žaba

(Termální koupaliště v oblasti Západní Slovensko)

Jedinečné koupaliště bylo po mnoha letech rekonstruováno a provoz byl zahájen 1.8.2015. koupaliště nabízí jedinečný nerezový bazén a 4 druhy saun zakomponované do lesa.

Koupaliště Zelená žába

Koupaliště Zelená žaba bylo jedním ze skvostů meziválečné architektury. Stavba, kterou navrhl známý český architekt Bohuslav Fuchs, svou uměleckou hodnotou přesahuje hranice Slovenska i období, ve kterém vznikla. Fuchs zakomponoval koupaliště na vrch nad městem tak, aby tam co nejdéle svítilo slunce. Samotný bazén nechal vytesat do skály.

Koupaliště Zelená žaba je vhodné pro všechny věkové kategorie, je zde bazén pro dospělé s délkou 33 m a dětský bazén. Saunový svět se 4 saunami a vířivkou v lese je unikátní svou polohou a konstrukcí. V areálu si můžete také zakoupit masáže nebo zahrát bowling. Můžete také využít odpočinkové místnosti, multifunkční sportovní hřiště, plážový volejbal, dětské a sportovní herní prvky, kyslíkovou dráhu, vycházkovou zónu s vyhlídkou, několik gastronomických provozů a restauraci. Kapacita koupaliště je 750 osob, aby každý návštěvník měl své pohodlí.

Více informací: kupelezelenazaba.sk

 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů