CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Firmy

Firemním klientům nabízíme výborné možnosti na organizování menších firemních akcí, školení a teambuildingů v reprezentativních prostorách. Firemní akce je možné spojit s využitím wellness služeb nebo s organizací firemního posezení či večírku v prostorách naší kavárny, zimní zahrady a letní terasy. Rádi Vám připravíme nabídku podle Vašich požadavků.

Školení

Našim firemním klientům nabízíme výborné možnosti na organizování školení a menších konferencí v reprezentativních prostorách. K dispozici jsou konferenční místnost a 2 stylové salonky, vybavené potřebnou prezentační technikou. Díky nižší kapacitě hotelu, komfortním prostorům a širokému záběru wellness služeb jsou našim častým hostům firmy, které upřednostňují uzavřenou společnost a rezervaci celého hotelu jen pro sebe a svoje zaměstnance.

Konferenční místnost:
Prostorná místnost s přímým denním světlem poskytuje dostatek pohodlí pro 60 osob. V místnosti je k dispozici bezdrátové připojení na internet. Typy sezení je možné upravovat podle požadavků hostů. Na Vaše přání je možné vybavit konferenční místnost školící technikou.

Variabilní interiér přízemí hotelu:
Dispoziční řešení interiéru s přímým propojením na letní terasy dovoluje místnosti vzájemně propojovat a vzniká tím prostor na různé příležitosti. V konferenční místnosti, zimní zahradě, saloncích a restauraci je klientům k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Konferenční místnost

Konferenční místnost

Vstupní hala

Přízemí hotelu

Salon 1:
Určitě i ty nejnáročnější hosty uspokojí reprezentační salonek s kapacitou 12 osob. Pracovní oběd či slavnostní večeře, po dobu které oceníte příjemné prostředí a profesionální přístup našeho personálu.

Salon 2:
Místnost s přímým denním světlem s kapacitou 14 osob je vhodná na pořádání menších firemních školení, tréningů a posezení. Hosté ocení blízkost restaurace, stejně jako i letní terasy.

Salon 1

Salon 1

Salon 2

Salon 2

Firemní večírky

Swing párty s pracovníky Vaší firmy:
V zimní zahradě na pódiu hraje swingová skupina ve stylu 30. let minulého století, dlouhé šaty zpěvačky a podmanivý saxofon znásobují dokonalou pohodu a atmosféru noblesy, mezi hosty prochází obsluha v retro kostýmech s poháry sektu, na stolech s černo-bílými květy a prostíráním je k dispozici bohatý teplý i studený bufet, oheň ve venkovním krbu pozorují hosté přes prosklené stěny zimní zahrady, ve vedlejší konferenční místnosti s exkluzivním interiérem probíhá sedmichodová večeře s obsluhou formou zážitkové gastronomie a střídá ji someliér s ochutnávkou koňaků, na venkovní terase debatují pod plynovými ohříváky hosté s pohárem dobrého drinku a v altánu, jen pár metrů od nich probíhá ochutnávka doutníků. Takto, ale nejen takto, může vypadat Váš firemní večírek v Parkhotelu**** na Baračke.

Díky návaznosti a komfortu interiérových prostorů a vysoké úrovni gastronomických služeb jsme připravení připravit pro Vás nejlepší firemní večírek ve městě.

Teambuilding

Široká nabídka doplňkových služeb a krásné přírodní prostředí dělá z Parkhotelu**** na Baračke ideální místo na organizování teambuildingových aktivit, firemních her, kulturních podujatí či relaxačních pobytů pro zaměstnance firem. Upevňování vztahů se svými kolegy je důležitým předpokladem osobního rozvoje zaměstnanců, buduje jejich loajalitu k firmě a tým napomáhá lepším pracovním výsledkům. Ve snaze podpořit tuto výbornou myšlenku pro Vás rádi zorganizujeme jakékoliv kreativní aktivity podle Vašeho přání. Níže uvádíme několik tipů na akce pro firmy, které jsme realizovali v minulosti: koupání, saunování a léčebné procedury v uzavřené společnosti hotelového wellness centra.

 • tenisový turnaj
 • turnaj v minigolfu
 • sportovní rybolov a jízda na člunu na jezírku u hotelu
 • splav Váhu
 • cyklovýlet
 • turistika po lázeňských chodnících a Strážovských vrších
 • škola ježdění na koni v jezdeckém areálu v Motešicích, pronájem kočáru s koňským zápřahem
 • tandemové seskoky
 • vyhlídkové lety, lety balónem
 • sportovní aktivity a společenské hry v parku v blízkosti hotelu
 • lukostřelba
 • kreativní dílny
 • škola vaření
 • škola tance
 • tématický večer (orientální, karibský, swingový, retro apod.)

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů

 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů