CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

CHATKY TATRY HOLIDAY

(Veľký SlavkovVysoké Tatry)

Hodnocení klientů: 7,8 z 10 ★★★★★★★★☆☆

Lokalita ★★★★★★★★☆☆

Zařízení hotelu ★★★★★★★★☆☆

Stravování ★★★★★★★★☆☆

Služby recepce ★★★★★★★★★☆

Personál restaurace ★★★★★★★★★☆

Pokojová služba ★★★★★☆☆☆☆☆

Wellness ★★★★★☆☆☆☆☆

Čistota ubytování ★★★★★★★★☆☆

Jak hodnotili jednotliví klienti?

Petr hodnotí za rodinu s malými dětmi pobyt v březnu 2020 ★★★★★★★★★☆

Klady:
Příjemné prostředí,milá a vstřícná obsluha recepce,chatka čistá,hezká,nově zařízená.

Zápory:
Byli jsme trochu zklamaní,protože na fotkách DCK byl v chatce vidět krb,ale v chatce a myslím že i v žádné jiné krb nebyl. Fotky by to chtělo aktualizovat protože interiér chatky byl celkově jiný. A co nám opravdu chybělo byl věšák na sušení věcí.

Marek hodnotí za větší skupinu pobyt v srpnu 2018 ★★★★★★★★★★

Klady:
Vše bylo super. Krásné ubytování. Ochotný personál. Výborné jídlo.

Zápory:
Vše bylo OK. Takže nic.

Ingrid hodnotí za větší skupinu pobyt v únoru 2017 ★★★★★★☆☆☆☆

Klady:
Ubytování. V poměru ku ceně jde o velmi dobré ubytování, čisté, uklizené, chatky jsou vybavené i k užívání v zimních měsících.

Zápory:
Vyšší informovanost pracovníků recepce o dění a možnostech vyžití v okolí.

Jitka hodnotí za rodinu s většími dětmi pobyt v září 2016 ★★★★★★★☆☆☆

Klady:
Chatky jsou ve velmi hezkém resortu, jsou dostatečně prostorné a poměrně vkusně zařízené. Obsluha na recepci příjemná a vstřícná.

Zápory:
Nepohodlné postele, podprůměrné lůžkoviny, nedostatek odkládacích prostor. Tři šatní skříně jsou sice velké, ale chybí v nich police na uložení prádla. V koupelně chybí dostatek odkládacích poliček pro kartáčky, ručníky a další hygienické potřeby pro 4 lidi. Designér interiéru jako by nepočítal s tím, že v chatce bude bydlet 4-6 lidí, kteří si potřebují někam odložit kufry a batohy, vybalit si je (turistům, kteří jedou primárně do Tater - a kdo jiný by do Velkého Slavkova jezdil - jsou ramínka v šatních skříních k ničemu, protože róby a obleky si s sebou asi nepovezou), usušit mokré věci po túře (sušák na prádlo kvituji, ale kvůli místu je možné ho rozložit jen v obýváku a tam by kapala voda na dřevěnou podlahu) a nachystat si snídani a drobnou svačinu - kuchyňka je stísněná, prostorově mimořádně neprakticky uspořádaná. Nádobí bylo dost, ale chybí třeba konvice na čaj. Oproti velkorysému obýváku, který málokdo potřebuje, je kuchyňka, koupelna a předsíň zbytečně malá. Tyhle nepromyšlené nepraktičnosti snižují celkový dojem. Člověku je až líto, jak mohl designér promrhat potenciál jinak velice pěkných chatek.

Jana hodnotí za rodinu s většími dětmi pobyt v srpnu 2016 ★★★★★★★★★★

Klady:
Byli jsme velmi spokojeni, možná je to dáno naší skromností ,nejsme totiž vybíraví..., ale z našeho pohledu to opravdu bylo prima. Byla jsem na pobytu - babička s pěti pubertálními vnoučaty , vnoučata ocenila velmi přístup k internetu a samozřejmě bazén. Super byla možnost spojení "električkou" do všech oblastí Vysokých Tater, které jsme chtěli navštívit. Super byla možnost využití bazénu a dostupných sportovních aktivit - stolní tenis, "pískové" hřiště, ...přímo v areálu ubytovacího zařízení. A opravdu bych podtrhla i velmi pěkný přístup pracovnic na recepci. Přítomná "děvčata" se na mě vždy usmívala, za celou dobu pobytu mě ani jednou neodmítla, na všechny mé dotazy reagovala vždy vstřícně a s ochotou. Děkuji.

Zápory:
Možná bych ve vybavení chatky přivítala topinkovač, sendvičovač, pánvičku , otvírák na konzervy...(to se týká kuchyňského vybavení),také by nebyly špatné kolíčky na prádlo.

Tomáš hodnotí za rodinu s malými dětmi pobyt v červnu 2016 ★★★★★☆☆☆☆☆

Klady:
exteriéry - dobrá vybavenost pro děti, skluzavky, hřiště u salaše i u chatek, fotbalové hřiště, volejbal atd.

Zápory:
interiér chatky č. 10 - je poměrně vybydlená, při nástupu mizerně uklizeno, pod postelemi nepořádek od předchozích hostí, co někdo ulomil či co upadlo, to už nikdo nespravil - viz. chybějící poutka na věšáku, chybějící držák toaletního papíru, rozložené šuplíky ve skříni, police ve skříních zanešené prachem .....

Zpět na stránku ubytovací kapacity

 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů