CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Golfové areály

Golf je hra přesnosti a trpělivosti. Možností zahrát si golf je na Slovensku spousta. Kromě klasických hřišť, s 18 jamkami, se setkáte i s hřišti s menším počtem jamek. Tomu, kdo chce jen trénovat, postačí cvičná louka.

Golfové kluby nejsou otevřené pouze pro členy těchto klubů, ale pro každého, kdo si chce zahrát, nebo jen zkusit zahrát golf. Personál klubu vám rád poskytne informace a ochotně zodpoví všechny vaše otázky. Cvičná louka, tzv. driving range, je navíc k dispozici u každého hřiště k roztrénování hrá­čů.

Na Slovensku je zatím 10 golfových akademií a dvanáct klasických golfových hřišť s 18 jamkami. Kromě klasických jsou i hřiště s menším počtem jamek. Určená jsou pro začátečníky, ale i pro golfisty, kteří si chtějí odehrát jen pár jamek.

Skvělým místem pro vás bude Golfové hřiště Košice, kde vám poskytnou základní kurz s trenérem. Perfektní servis můžete dostat v novém clubhousu, kde je k vyzkoušení i simulátor.

Zatím největší golfový areál se nachází na úpatí Vysokých Tater, díky čemu se při hře můžete kochat nádherným výhledem. Raritou golfového hřiště Black Stork je největší kryté odpaliště.

Hřiště

Black Stork Velká Lomnica

Nejvýznamnější

Vybrané ubytování

PENZION BAĎO foto

PENZION BAĎO

Stará Lesná

Penzion byl postaven v roce 2003 v obci Stará Lesná, která se nachází na úpatí Vysokých Tater. Zařízení je umístěno v podtatranské obla...

1 noc od 792 Kč

 
 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů