CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Zelená Voda

(obec v oblasti Západní Slovensko )

Rekreační středisko Zelená Voda se nachází 2 km od Nového města nad Váhom. Z hlediska dopravní dostupnosti je lokalita zpřístupněna blízkou dálnicí, ale také autobusovou nebo železniční stanicí.

Zelená Voda jezero

Zelená voda je komplex pěti vzájemně propojených přírodních jezer s rozlohou 80 ha. Disponuje vodou vhodnou na koupání během letní sezóny a na provozování nemotorizovaných vodních sportů a rybolovu. Součástí střediska jsou dva areály s veřejnými plážemi a sportovištěm. Areál nabízí sociální zařízení, parkování i bufety. V areálu je možnost ubytování v kempu, mobilních domech, nebo v hotelech a privátech. V blízkosti rekreačního střediska se nacházejí hrady Beckov (5 km), Čachtice (10 km) a Trenčianský hrad (20 km). Region Považí poskytuje několik možností na aktivní trávení volného času (turistika, cykloturistik, běžecké a sjezdové lyžování). V blízkosti jsou také lázně Piešťany nebo Trenčianské Teplice.

Ubytování

APARTMÁNY FREGATA foto Skvělé hodnocení

APARTMÁNY FREGATA

Zelená Voda

Apartmánový dům Fregata se nachází v rekreačním středisku Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom, 20 km severně od Piešťan a 20 km východ...

1 noc od 377 Kč

 
 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů