CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Dudince

(obec v oblasti Jižní Slovensko )

Dudince patří k nejmladším lázeňským městům Slovenska a jsou známy vysokým počtem slunečních dnů v roce. Leží na jihu středního Slovenska, 16 km od města Šahy.

Zamrzlý pramen v lázních Dudince stojí za vaši návštěvu (Foto z Panoramio.com, autor: 12 anna )

Lázně

Léčivé účinky vlažných minerálních vod vyvěrajících ze souvislé travertinové pokrývky byly známé už v době Římské říše. Unikátní složení silně mineralizované vody nasycené oxidem uhličitým a sirovodíkem má jedinečné účinky na choroby pohybového aparátu, neurologické potíže, kardiovaskulární systém člověka a choroby z povolání. K pohodě hostí přispívá teplé klima s nejmenším počtem větrných a největším počtem slunečních dnů v roce.

Volný čas

Využití volného času v Dudincích je velmi rozmanité. Je tu možnost sportování (tenis, minigolf, volejbal, basketbal, stolní tenis, biliard, plavání, cykloturistika, turistika), výletů za kulturními a historickými památkami atd. Pro klienty, kteří mají rádi společenský ruch, se organizují taneční večírky s živou hudbou, koncerty, folklórní vystoupení, promítání filmů v kině nebo v letním amfiteátru, výstavy aj.

Více informací: Odkaz na další informace

 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů