CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Jedny z nejstarších lázní na Slovensku. Využívají léčivou termální vodu, která blahodárně působí zejména na onemocnění pohybového systému a nervového ústrojí.

Jeskyně, kde na vás čeká voda přímo z pramene

Základním principem koupelní léčby je pobyt v teplé termální vodě s vysokým obsahem hořčíku a vápníku, na který navazují další procedury, hlavně klasické a reflexní masáže, elektroléčba anebo magnetoterapie, parafango, rašelinové zábaly, lymfodrenáže, solná jeskyně.

Ojedinělá je jeskynní termální koupel „Parenica“, která se řadí mezi evropské unikáty. Každé ráno je naplněna jeskynní parní lázní čistou absolutně přírodní vodou přímo z horkého pramene.

„Parenica“ je místní specialita, kde pacienti sedí místo v běžném bazénu v jeskyni, kde pramen s teplotou 52,3 ˚ C ústí přímo do bazénu.

Pobyt v lázních je vhodný nejen při zdravotních potížích, ale také pro načerpání nových sil a odpočinku od každodenních starostí.

Více informací: travelguide.sk

Ubytování

HOTEL SITNO foto

HOTEL SITNO

Vyhne  (6 km)

Hotel Sitno se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Štiavnických vrchů nedaleko města Bánská Štiavnica. Nabízí krásné ubytován...

1 noc od 3 039 Kč

 

PENZION KREMENISKO foto

PENZION KREMENISKO

Bánská Štiavnica  (8 km)

Bánská Štiavnica sa nachází na území chráněné krajinné oblasti Štiavnické vrchy. Leží na jižním svahu hlavního hřebenu Štiavnických vrc...

1 noc od 496 Kč

 

APARTMÁNOVÝ DŮM MÁRIA foto

APARTMÁNOVÝ DŮM MÁRIA

Bánská Štiavnica  (10 km)

Apartmánový dům Mária se nachází v Banské Štiavnici, 1,5 km od kostela sv. Kateřiny.

1 noc od 566 Kč

 
 

Proč e-Slovensko.cz?

Nejvýhodnější
ceny zájezdů

Specialisté
na Slovensko

15 let na trhu
a desetitisíce klientů