CK Rekrea e-Slovensko Tuzemská dovolená e-Podhájska Velký Meder Bešeňová Termální koupaliště




| Ostrava | 129 km |
| Olomouc | 170 km |
| Brno | 245 km |
| Litomyšl | 256 km |
| Hradec Králové | 310 km |
| Liberec | 412 km |
| Praha | 443 km |
| České Budějovice | 462 km |
| Teplice | 537 km |
| Plzeň | 539 km |
Obec Bielý Potok leží 5 km východně od obce Terchová. Chata se
nachází na polosamotě V částečně ohrazené zahradě s výhledem na les
a pohoří Malý Rozsutec.
Terchová se řadí mezi horské obce a najdeme ji mezi Národním parkem Malá Fatra a CHKO Kysuce. V obci najdeme mnoho dochovaných staveb se šindelovou střechou a krásnými vyřezávanými štíty, které vypovídají mnoho o tehdejší kultuře na tomto území. Obec Terchová nabídne turistům a návštěvníkům mnoho ubytovacích zařízení a v blízkosti se také nachází malý vlek. Dále zde můžete navštívit Muzeum Jánošíka, římsko-katolický kostel z roku 1945, který byl postavený podle M. M. Harmince. Jsou zde velmi dobré podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Chata se nachází na polosamotě v částečně ohrazené zahradě s výhledem na les a pohoří Malý Rozsutec.
Přízemí: obývací pokoj se 2 lůžky, barevný televizor, vybavená kuchyňka, koupelna s WC. Poschodí: pokoj se sedmi lůžky. Kapacita chaty je 9 lůžek. U chaty je zahradní posezení s ohněm a přenosný gril.
Vlastní strava, možnost využít k přípravě stravy kuchyňky v chatě. Obchod 100 m.
Cena za celou chatu se platí tehdy, pokud je chata obsazena čtyřmi dospělými osobami a méně, jinak se platí cena na osobu. Rekreační poplatek 0,43 EUR/osoba a den. Pes 2 EUR/den.
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
Parkování ve dvoře. Vlakem do Žiliny. Autobusem do Terchové, dále do Bílého Potoku na konečnou. Chata je 50 m od konečné (je vidět).
Malá Fatra a Veľká Fatra se nachází v SZ části Slovenska. Terchová, Vrátná, Chleb jedny z nejvýznamějších lyžařských středisek. Termální koupaliště (Rajecké Teplice, Bojnice).
Okolí je vhodné pro turistiku i cykloturistiku.
Terchová: Jánošíkova obec. Nejen výborné lyžařské středisko Vrátna či ideální výchozí místo pro tůry, ale i lidové zvyky a architektura v Malé Fatře, kousek od Žiliny.
Belá (8 km), Varín (14 km)
![]()
Pobyty zajišťuje cestovní kancelář
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
Novinky e-mailem – RSS – O nás – Doporučte nás – Hlášení chyby – Tištěné katalogy – Smluvní podmínky
Partneři: CK Rywal – Destinde – (Další partneři)