CK Rekrea e-Slovensko Tuzemská dovolená e-Podhájska Velký Meder Bešeňová Termální koupaliště
Sliezský dom ve Velické dolině pod Gerlachovským štítem bude zavřený až do konce roku 2010. Již poněkud opotřebený hotel byl poprvé otevřen před 40 lety.
Známá turistická ubytovna prochází kompletní rekonstrukcí. Po jejím dokončení by měla mít hotelový standard tří hvězdiček. Práce spolufinancují evropské fondy.
Jako každým rokem se 1. 11. uzavírají některé části turistických chodníků v celých Vysokých Tatrách. Důvodem je ochrana přírody, ale hlavně lidí. Zavřeny budou zejména vysokohorské trasy. Znovu se na ně můžete vydat v polovině června 2010. Jedinou otevřenou chatou zůstane chata pod Rysmi.
V nižších polohách Vysokých Tater ovšem můžete lyžovat nebo strávit příjemnou zimní dovolenou spojenou s wellness.
![]()
Pobyty zajišťuje cestovní kancelář
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
Novinky e-mailem – RSS – O nás – Doporučte nás – Hlášení chyby – Tištěné katalogy – Smluvní podmínky
Partneři: CK Rywal – Destinde – (Další partneři)